When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

Dámské cyklistické kraťasy

Cyklistické kraťasy jsou velmi vhodným doplňkem na dlouhé cesty. Jsou totiž v sedací částí vypolstrované a snižují tím tlak vytvořený sedátkem na tuto část těla. Kraťasy mohou mít standardní velikost a nebo mohou být prodloužené. Vyrábí se i dlouhé kalhoty, které jsou vhodné do chladnějších měsíců. Na kalhotech jsou mnohé části formovány anatomicky, aby bylo dosaženo jejich co nejlepší přilnavosti na tělo. Materiály jsou prodyšné a umožňují kvalitní odvod potu od těla. Vyrábí se i vyteplené kraťasy či kalhoty. Kraťasy mají ploché švy a anatomické provedení kolen. Zakončení nohavic je protiskluzové, aby se zabránilo zpětnému vytahování nohavic.

Pokud kraťasy obsahují zipy, jsou pohodlné při oblékání a nepoškrábou Vám pokožku. Většinou obsahují kraťasy i reflexní prvky, které zlepšují  viditelnost cyklisty při snížené viditelnosti. Kalhoty jsou velmi často vyrobeny z lycry. Lycra je velmi kvalitní elastický materiál, který se používá na výrobu funkčního oblečení. Umožňuje dokonalou přizpůsobivost oděvu anatomii cyklisty.

Materiál vyniká velkou odolností a komfortním užíváním. Elastic výstelka je anatomicky tvarovaná. V sedacích partiích je vyztužená. Kalhoty jsou rychleschnoucí.

Marek Lacko
0