Co je nuru masáž aneb sklouzněte se k erotice!

Co je nuru masáž a proč její popularita v Evropě tak roste? Nuru masáž je klouzavá masáž, při níž se využívá nuru gel z mořských řas nori vyráběných v Japonsku, které obsahují veliké množství vitamínů, a tak jsou i přínosné pro naše tělo. Po smíchání s vodou se gel stává velice klouzavým a po jeho nanesení na těla může začít ta pravá kluzká masáž. Právě nuru masáž může být velice originálním zpestřením intimních hrátek nebo minimálně zajímavým překvapením ve vztahu.

Tato technika pochází z japonského města Kawasaki. Slovo „nuru“ znamená kluzký nebo mazlavý

 

Co je nuru masáž a 3 důležité složky pro přípravu nuru gelu

Procedura začíná tím, že se masírovaný omyje. Buď v teplé sprše nebo si dopřeje důkladnou koupel. Poté se osuší.

Mezitím masér/ka připravuje gel. Pro přípravu potřebujeme:

  • misku na promíchání
  • nuru gel
  • vodu

Gel je nutné prohřát, proto jej vložíme do misky a tu poté umístíme do větší nádoby s horkou vodou (nebo do umyvadla s napuštěnou vodou). Opatrně při zacházení s gelem, může být v důsledku zahřátí velice horký. Nuru gel následně promíchejte s vodou – pro klasickou masáž je poměr gelu vůči vodě 1:0.5

5 speciálních vlastností gelu:

  • je mazlavý, takže krásně klouže, a tak usnadňuje masírujícímu pohyb po těle
  • má hustší konzistenci, není jako olej
  • nemastí, jak to bývá u olejů
  • nevysychá a nelepí
  • je rozpustný ve vodě, takže se nemusíte bát, že budete upatlaní

Při použití na suchou pokožku gel působí ozdravně. Pokožka jej absorbuje a on ji obnovuje, dodává ji výživu, pružnost a svěžest. Vaše pleť je po něm jemná a hydratovaná. Ovšem gel smíchaný s vodou se na pokožce stane kluzkým a nuru masáž může začít.

Oba účastnící jsou nazí, jak masírující, tak masírovaný. Masírovaný se položí na podložku, která se skládá většinou z gelové matrace a prostěradla; vhodná je podložka, která neabsorbuje gel. Masírující gel nabere do rukou a dlaněmi jej roztírá po svém těle. Potom se přesune k masírovanému a rozetře gel i po těle masírovaného. Masíruje se jakákoliv část těla – prsty, ruce, nohy, hrudník, břicho. Hlavní je uvolnit se a cítit se příjemně. Po masáži se nám budou hodit ručníky na otření nuru gelu. Další ručníky využijeme po druhé sprše, kdy se omývá zbytek gelu.

Pro navození správné atmosféry se používají například i vonné svíčky nebo relaxační hudba. V klidném pokoji může být i romantické tlumené světlo. Místnost by měla být teplá a příjemná.

Specializované masérky samozřejmě používají při masáži celý povrch těla. Masáž tělo na tělo provádějí pomalými klouzavými pohyby a někdy i celou vahou těla. Častěji proceduru provádějí ženy, protože jsou lehčí než muži.

Mimo nuru masáž se v Japonsku objevují i další netypické ozdravné techniky – například svázání do kozelce, které má ulevit od bolavých zad.

 

Čarovné účinky japonské nuru masáže

Nuru masáž se v průběhu celého procesu může proměnit až v erotickou masáž, ale původně nebylo cílem procedury tělesné uspokojení. Víme, že v tradičních japonských lázních šlo zejména o relaxaci, zbavení se s tresu, odpočinek. Sexuální uvolnění bylo až vedlejším cílem.

Zajímavostí je, že v Japonsku jsou nuru masáže dokonce vyučovány speciálními masérkami. Často k nim chodí páry, aby si umění osvojily a pak si je mohly vychutnávat spolu v domácím prostředí.

Lidé zažívají mnoho stresu a psychického napětí jak v práci, tak v životě. Nuru je účinná antistresová terapie, která v sobě nese nádech intimity, posiluje potěšení a touhu. Někdy při ní dochází ke zvýšení tepové činnosti, prokrvení nejcitlivějších intimních oblastí až k uspokojení vyvrcholením.

Nuru masáž je jedním z nejlepších způsobů, jak se duševně očistit od stresu. Díky nuru masáži zapomenete na dnešní shon a zároveň se uvolníte i po intimní stránce. Díky gelu se celý zážitek stává nevšedním. Patříte i Vy k lidem, co by si rádi japonskou nuru masáž vyzkoušeli, nebo raději dáváte přednost klasice?

0