When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

Dámské cyklistické kalhoty

Dámské cyklistické kalhoty vyrábí mnoho firem které se na toto odvětví specializují. Materiálem, ze kterého jsou kalhoty vyrobeny je většinou lycra. Kalhoty vynikají pohodlným dámským střihem. Na kalhotách jsou použity pouze ploché švy. Samozřejmostí je silikon na koncích nohavic, který brání vytahování nohavic nahoru. Kalhoty obsahují i speciálně tvarovanou vložku pro ženy. Tato část je důležitá pro tlumení nárazů a otřesů, které se přes kolo přenášejí. Vlákna lycry mají vynikající elastické vlastnosti a dokonale sepřizpůsobí všem pohybům.

Umožňují také anatomické tvarování kolem postavy jezdce. Vložka, kterou kalhoty obsahují vyniká soví pružností ve všech směrech. Je trojvrstvá a bezešvá a obsahuje prolisy. Díky tomu se dokonale přizpůsobí tvaru ženského těla. Její vrchní vrstva je antibakteriální a má skvělé transpirační vlastnosti. Kalhoty se vyrábí ve všech velikostech.

Cena se pohybuje kolem 800 korun. Pokud si však chcete připlatit za kvalitu sáhnete do kapsy i pro 1 500 korun. Cena se liší také u kalhot, které mají šle. Některé druhy kalhot vykazují i 6-ti panelový střih. Kalhoty mají většinou matný vzhled.

Marek Lacko
0