Cyklistická sukně

Dámy, které se necítí dobře v cyklistických kalhotách nemusejí zoufat. Mají možnost zakoupit si i cyklistickou sukni. Sukně se v poslední době stávají velmi moderními, protože působí svěže a originálně. Sukně vynikají přiléhavým a anatomickým tvarem. Mají složité členění. Sukně obsahuje ploché švy, které mají úzké provedení. Nápisy na sukních jsou řezané pomocí laseru. Některé nápisy mohou být podlepeny i síťovinou. Sukně obsahují antibakteriální vložku. Na okraji sukně je silikonový proužek, který zabraňuje vytažení sukně nahoru. Existují také sukně, které jsou volné. Tyto sukně obsahují vnitřní kalhoty. Tyto vnitřní kalhoty jsou v pase pevně spojeny se sukní.

V pase je většinou široká guma. Tento model sukně je velmipohodlnější a příjemný na nošení, poskytuje také větší pohyblivost. Cena sukní se liší výrobcem, ale obecně se pohybuje do tisíce korun. Vzhledem k tomu, že cyklistiku většinou provozujete z hlediska sportovního je sukně ideálním doplňkem.

Jestliže se chcete předvádět na veřejnosti a budit pozornost kolemjdoucích mužů, můžete si zakoupit také šaty na kolo. Tyto šaty jsou velmi pohodlné u mladých dívek v Holandsku.

0