When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

Levné oblečení na cyklistiku

Levné cyklistické oblečení si můžete za výhodné ceny zakoupit na internetových obchodech. Zboží na internetu je velmi často levnější než v kamenných obchodech, protože mezi prodejcem a nakupujícím je méně zprostředkovatelů. Do základního vybavení cyklisty patří rukavice, dres, kraťasy nebo kalhoty, helma a případně cyklistické tretry. Přikoupit si můžete také řadu doplňků, například šátky spodní prádlo a podobně. Dresy se dají pořídit do 1 000 korun. Záleží pouze na Vás jak jste nároční a jak často jezdíte. Dresy, které jsou originálními kopiemislavných cyklistických stájí, které jezdí světové podniky Vás vyjdou nejvíce draho.

Částka se pohybuje kolem 3 000 korun.Kraťasy na kolo koupíte v pohodě do cenové hranice 800 korun. Je to jedna z částí výbavy, kterou byste neměli zanedbat, protože Vašim zadním partiím ušetří mnoho otlačenin. Rukavice jsou také velmi vhodné, hlavně pro jezdce na horských kolech, protože účinně tlumí nárazy, které jsou do rukou přes řídítka. Nepostradatelnou částí výstroje je helma, protože Vám může doslova zachránit život. Na ní byste rozhodně neměli šetřit. Pokud budete jezdit i ve zhoršených povětrnostních podmínkácha nebo v zimě, rozhodně si pořiďte návleky na nohy.

Návleky se oblékají na cyklistické kalhoty. Pokud chcete, aby byl zážitek z Vaší jízdy ještě větší, pak si pořiďte také cyklistické tretry. Umožní Vám mnohem lepší závěr na kole a také stabilitu nohy. Nehrozí Vám také vyklouznutí z pedálu. Pokud je ovšem nestihnete dostatečně brzo vypnout ocitnete se na zemi.

Marek Lacko
0