When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

Cyklistické kalhoty

Cyklistické kalhoty užívají cyklisté hlavně v podzimních měsících a také v zimě. Kalhoty poskytují mnohem lepší tělesnou izolaci. Kalhoty vynikají tím, že jejich přední strana je vyrobena z prodyšného materiálu a jsou odolné proti větru a vodě. Vnitřní strana je tvořena jemným fleecem, který poskytuje kvalitní tepelnou izolaci. Kalhoty jsou v hodné pro chladné zimní počasí i pro větrné dny. Na nohavicích jsou reflexní prvky, aby byl cyklista dobře viditelný. Na nohavicích jsou také zipy, které jsou upraveny taky, aby nepoškrábaly pokožku. Zipy slouží k pohodlnému oblékání.

Kalhoty se vyrábí z příjemného materiálu na dotek a jsou matného vzhledu.Švy na kalhotách jsou ploché, z důvodu maximální pohodlnosti. Na spodní straně nohavic je samozřejmě silikonový pásek, který brání proti shrnutí kalhot. Kalhoty se vyrábí ve všech velikostech od XS přes S, M, L, XL, XXL až po XXXL. Ceny všech velikostí jsou většinou shodné. Na kalhoty  existují také návleky, které vynikají velkou pevností a odolností pro zatržení. Samozřejmostí jsou reflexní proužky a prvky. V pase jsou vybaveny gumou a zatahovacím páskem.

Tyto návleky se doporučují jako druhá vrstva na cyklistické kalhoty. Jsou vhodné při zhoršených povětrnostních podmínkách a v zimě. Slouží jako výborná ochrana proti prochladnutí. Jsou vyrobeny z vodě odolného materiálu a jsou prodyšné z vnitřní strany. Cena návleků se pohybuje do 1 000 korun.

Marek Lacko
0