When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

Trápí vás vrásky? Dermální výplně mohou váš problém vyřešit rychle a spolehlivě!

Chcete vrátit ztracené roky? Rádi byste změnili běh času a vypadali opět mladě? Pokud vás trápí přibývající vrásky a nevíte, co si s nimi počít, zkuste vsadit na dermální výplně! Je to rychlé, spolehlivé a bezpečné řešení. Aha, vy zřejmě netušíte, o co se jedná. Nebo snad ano? No, ať je to jak chce, pro jistotu vám „omlazovací“ zákrok, který má stále více  příznivců, trochu přiblížíme. To aby bylo zcela zřejmé, že pro rostoucí oblibu této procedury existují velmi dobré důvody. Možná, že se k lidem, kteří se se stárnutím pleti rozhodli bojovat právě tímto způsobem, nakonec také přidáte.  

Chcete se zbavit vrásek? Toužíte vrátit čas, který si s vaším obličejem nehezky pohrál? Zapomeňte na plastiku! Existuje jednodušší a přitom nanejvýš účinné řešení. Dermální výplně!

Dermální výplně dovedou zastavit čas

Stárne každý. To je nepopiratelný fakt. Zdaleka ne každý však s přibývajícím věkem vypadá hůře nežli zamlada. O některých jedincích se s trochou nadsázky dokonce říká, že zrají jako víno, což neznamená nic jiného, než že „pár let navíc“ jejich vzhledu celkem prospělo. Pravda ale je, že většina z nás takové štěstí nemá a prožité roky na našich tvářích zkrátka zanechávají nehezké, a navíc nesmazatelné stopy. Je ale vážně nezbytné se s takovou situací smířit? Jsou stopy po prožitých letech skutečně nesmazatelné?

Asi tušíte, že díky moderní estetické medicíně to tak být nemusí. Existuje totiž celá řada metod, jimiž lze proti stárnutí bojovat. Někdy s menším, jindy pak s větším úspěchem. Ke kosmetickým procedurám, jejichž efektivita je z pohledu laiků i odborníků až překvapivě vysoká, patří aplikace dermálních výplní. Kvalitní dermální výplně prostě dovedou zastavit čas!

5 důvodů, které vás přesvědčí

Pohled do zrcadla je pro vás poslední dobou tak trochu „utrpením“? Vrásky na tváři už pomalu přestáváte počítat? Hlavu vzhůru! Najít v České republice kliniku, jež má v nabídce svých služeb omlazovací procedury, které vám spraví náladu, není zase tak složité. Jde jen o to, zda dáte přednost chirurgickému zákroku, který vyžaduje spoustu času a trpělivosti a jehož výsledek nemusí být vždy ideální, nebo jestli se přikloníte k méně invazivní metodě. K metodě, na kterou se lze spolehnout. K aplikaci dermálních výplní. 

Faktem je, že se jedná o celkem triviální estetický zákrok, díky kterému může váš obličej výrazně omládnout. A to rychle a bez zbytečného „utrpení“. Nyní vám nabídneme 5 důvodů, které vás snad přesvědčí, že bude využití dermálních výplní pro váš vzhled jednoznačným přínosem. Posuďte sami, zda se vám vyplatí:

  1. Eliminuje stávající vrásky a zamezí vzniku nových
  2. Poradí si s jemnými vráskami i s „hlubokými rýhami“
  3. Zlepší hydrataci pokožky a její elasticitu
  4. Zpevní kontury obličeje
  5. Rtům obvykle dodá na půvabu

Rychle, bezpečně a bezbolestně!

Není vám jedno, jak vypadáte? Toužíte po tom, aby váš obličej působil mladým a svěžím dojmem? A přestože o pleť pečujete s pomocí peelingů i speciálních výživných krémů, výsledek už za moc nestojí? Nevadí! Aplikace dermálních výplní nabízí spolehlivé řešení. Zákrok probíhá ambulantně a obvykle zabere jenom pár minut času. 

Je tedy jisté, že byste rychlejší cestu k mladšímu vzezření hledali jen těžko. A co bolestivost procedury nebo otázka její bezpečnosti? Ani zde pro vás nemáme žádné nepříjemné překvapení. Zákrok je prováděn v lokální anestezii a jsou-li použity kvalitní a certifikované preparáty, nemusíte se ničeho obávat. Nehrozí žádné alergické reakce, ani jiné nežádoucí účinky.

Dlouhodobý efekt a přirozený vzhled

Jednoznačným plusem dermálních výplní je také jejich dlouhodobý efekt. Vaši pleť zkrátka vyhladí na dlouhou dobu a navíc tak, že bude obličej působit přirozeným dojmem. Zaskočil vás „plastikový“ výraz tváře nějaké celebrity, která má za sebou už šestý či sedmý chirurgický zákrok? Na to můžete klidně zapomenout. Nic podobného vám s touto metodou nehrozí. Je tu však přece jen jedna věc, která stojí za připomínku. Jaká?

Dejte pozor, abyste si správně vybrali!

Není totiž pochyb o tom, jak důležité je zvolit si co možná nejlepší kliniku estetické medicíny. Zkrátka, chcete-li mít jistotu, že budete v dobrých rukou a že vás výsledek zákroku uspokojí, ptejte se nejen po kvalitě výplní, ale také po odbornosti lékařů a po celkové reputaci kliniky, kterou hodláte s žádostí o omlazení obličeje oslovit. Chcete přece vypadat lépe a ne si nepovedenou procedurou pohoršit. Není to tak?

A mimochodem, už jste v minulosti služeb nějaké kliniky využili? A jak jste byli spokojeni?

Marek Lacko
0