When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

Mentor implantáty – proč si zvolit právě tuto značku?

Zaujaly vás Mentor implantáty? Na trhu je kvalitních výrobců více. Pokud se o danou problematiku aktivně nezajímáte, může být velký výběr matoucí. 

Chcete vědět, proč byste si měli zvolit Mentor? V našem článku vám vše vysvětlíme. Dozvíte se, jaké jsou hlavní benefity implantátů této značky a zda jsou optimální volbou právě pro vás. 

Mentor implantáty mají dlouholetou tradici

Společnost Mentor ze Spojených států se v globálním měřítku řadí k největším výrobcům prsních implantátů. Ty jsou schválené americkou institucí FDA a díky ověřené kvalitě a bezpečnosti mají věrné příznivce doslova ve všech koutech světa. Velmi oblíbené jsou i u nás a hned se dozvíte proč.

Čím implantáty Mentor vynikají?

  • Hlavní rozdíl spočívá v inovativní náplni. Tvoří ji silikonová výplň MemmoryGel, která má výjimečné vlastnosti. MemmoryGel je vysoce kohezivní a absolutně spolehlivý materiál, který je příjemný na dotek a ani po čase neztrácí tvar.
  • Implantáty mají texturovaný povrch Siltex. Ten zaručuje, že se dobře spojí s tkání. Tento typ povrchu současně slouží jako účinná prevence kapsulární kontraktury.
  • Ve srovnání s ostatními výrobc tyto výrobky iStatisticky vykazují nejnižší riziko vzniku komplikací po operaci.

Implantáty Mentor můžete vybírat podle tvaru: kulaté, nebo anatomické 

Tvar i velikost vybíráte společně s lékařem. Lékař se vám bude snažit vyjít vstříc, ale z profesního hlediska by vám měl doporučit alternativu, která nejlépe koresponduje s vaší fyzickou konstitucí.

Ideální tvar implantátu určuje postavení podprsní rýhy a dvorce.

  • Kulaté implantáty vytvoří plný dekolt, jako byste na sobě měly push-up podprsenku. Avšak nebudou dobrou volbou pro ty ženy, které nemají dostatek prsní žlázy; zejména proto, že by výsledek nepůsobil přirozeně. 
  • Anatomické implantáty jsou vhodnou volbou pro všechny ženy, které chtějí přirozeně krásné poprsí. Jsou také optimálním řešením pro dámy, které plánují výrazné zvětšení prsou (objem 400 ml a více).

Jsou implantáty Mentor 300 ml dostatečně velké?

300 ml může být pro laika velmi abstraktní pojem. Proto si vysněnou velikost předem vyzkoušíte s pomocí speciální podprsenky. Platí to samé jako u výběru tvaru. Lékař se bude snažit vyhovět vašim požadavkům, ale zároveň musí zohlednit i vaši výšku, váhu, šířku ramen a boků a celkovou tělesnou konstituci tak, aby výsledek působil symetricky.

Máte zájem o implantáty Mentor? Diskuze na internetu může být cenným zdrojem informací

Na různých internetových fórech najdete diskuzní vlákna, která se zabývají nejen augmentací, ale i dalšími příbuznými tématy.

Osobní zkušenosti jsou k nezaplacení, proto neuděláte chybu, když si uděláte menší průzkum. 

Mějte ale na paměti, že každá žena je originál. Velikost a tvar je velmi individuální. V tomto směru si určitě nechte poradit zkušeným plastickým chirurgem.

Implantáty Mentor nemusíte platit v hotovosti

Nemusíte čekat několik let, až si na výstavní ňadra našetříte. Pokud nemáte v tuto chvíli k dispozici celou částku, poskytují se na tuto na operaci výhodné půjčky až do výše 150 000 Kč. Půjčený obnos můžete splatit do 1 až 3 let. Za sjednání této půjčky nic neplatíte, a pokud budete chtít zbytek sumy doplatit najednou, nemusíte se bát dodatečných poplatků.

Bezpečnost implantátů značky Mentor potvrdila americká instituce FDA. Podělíte se s námi o to, jak to máte vy? Bojíte se pooperačních komplikací?

Marek Lacko
0