When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

Jak na erotickou masáž – Návod pro muže aneb jak si připravit nezapomenutelnou žhavou masáž partnerky

Dozvíte se, na co nezapomenout a jak nachystat správnou atmosféru krok za krokem. Zkrátka, jak na to, aby se vám masáž povedla. Zajímá vás, jak se připravit na masáž, kterou si užijete oba dva? Pak čtěte dál. Výhody toho, když se naučíte, jak na erotickou masáž v pohodlí domova jsou:

 • Nic vás to nestojí (snad kromě masážních olejů a úsilí)
 • Můžete ji provozovat kdekoliv
 • Lze si ji dopřát kdykoliv máte chuť
 • Může být dlouhá, jak jen budete vy a vaše partnerka chtít

Samozřejmě, pokud se chcete inspirovat a zažít nejprve erotickou masáž od profesionálů, abyste pak v soukromí o to více vynikali, jen do toho! Váš první krok tímto směrem může vést třeba na pleasure-world.com

Jak na erotickou masáž – co budete potřebovat, než začnete?

Erotická masáž může jakožto erotická předehra pomoci ženám, které mají problém se uvolnit a dostatečně vzrušit. Dopřejte své partnerce dostatečně dlouhou předehru v podobě svůdné masáže a její prožitek z následujícího sexu může být výrazně intenzivnější.

Podívejte se na stručný seznam věcí, které je dobré si před erotickou masáží připravit:

 • Místnost, ve které masáž uskutečníte
 • Samotnou postel či lehátko, kde budete masírovat
 • Masážní olej – bez něj se pořádná masáž skutečně neobejde! Mimo klasické masážní oleje a ty hřejivé lze koupit i Nuru masážní olej. Ten je sice určen přímo pro Nuru masáž, ale lze jej použít i pro obyčejnou. Jeho hlavní výhody jsou, že nebarví, nevysychá a hlavně skvěle klouže.
 • Ručníky
 • Relaxační nebo jinou uklidňující hudbu.
 • Aromatické svíčky – určitě to není něco nezbytného, ale mohou vám výrazně pomoci dokreslit výslednou atmosféru a zintenzivnit prožitek. Kromě těch s vůní květů, vanilky či ovocných vůní se skvěle hodí i bylinné zejména tymián, máta, heřmánek, meduňka aj.
 • Máte nějaké erotické hračky, např. vibrátor? Rozhodně si je připravte taky! Erotické hračky jsou v Česku stále více a více oblíbené. Můžete tak zpestřit a zlepšit vaši erotickou masáž.

Příprava erotické masáže ve 3 jednoduchých krocích

Nepodceňujte přípravu, jelikož vám může pomoci zvýšit vaše sebevědomí, které bude pozitivně působit i na partnerku. Platí, kdo je připraven, není zaskočen. Mimo to se můžete vyhnout chvíli naprostého selhání, kdy přímo před partnerkou zjistíte, že nemáte např. masážní olej nebo vás vyruší telefon.

Krok 1. místnost – okna, masážní potřeby, svíčky

Celou přípravu začněte nákupem, v případě, že doma nemáte některé z potřeb uvedených výše.

Místnost musí působit klidným a útulným dojmem! Odstraňte rušivé elementy – zavřete okna, vypněte mobil, PC i televizi. Skvělé atmosféře pomůžete i zastřenými okny, jednak zamezíte cizím pohledům, ale i světlu, pokud není večer.

Barva, která ve vás probudí vášně je rudá. Pokud nemáte zrovna rudé tapety nebo osvětlení v pokoji, nezoufejte. Můžete si pomoct červenou dekou pověšenou přes okno či lampičku nebo tmavě červeným povlečením, ručníky apod. Daná místnost tak získá netradiční náboj.

Nakonec si nezapomeňte připravit svíčky, které skvěle dokreslí atmosféru. V případě aromatických svící je zapalte 15-20 minut předem, aby stačily provonět místnost, ale neshořely příliš brzy.

Krok 2. místo, kde se bude masírovat

Jako další se pusťte do chystání místa, kde budete masírovat svou partnerku.

Měla by se cítit pohodlně a v teple. Místo musí být zároveň dobře dostupné. Pokud byste se k místu dobře nedostali, budete muset používat příliš síly rukou, nikoliv těla, a dlouhá masáž by pro vás byla utrpením.

Tip: pokud takové kritéria vaše postel ani gauč nesplňují, můžete použít i obyčejné nafukovací lehátko, které používáte v létě při koupání, nebo příhodný konferenční stůl. Díky lehátku můžete masírovat mimo postel uprostřed místnosti. Takový zážitek bude zajímavý a netradiční. Stačí na zem položit lehátko, dát přes něj pár ručníků, polštář, okolo několik svíček a je to! Jeden ručník si dejte pro i vás pod kolena, ať máte i vy pohodlí.

Krok 3. příprava olejů

Nyní již máte místnost připravenou, ale ještě nemáte hotovo! Zbývají masážní oleje. Masážní olej je dobré si předem nahřát. Nelze masírovat ledovým olejem – působí velmi rušivě až nepříjemně. Lze jej sice nahřát před každou aplikací v rukou, ale výsledek není tak efektivní.

Raději jej předem ohřejte. Stačí olej nalít do misky a dát na chvíli do mikrovlnné trouby.

Tip na konec

Dejte si před masáží s partnerkou společnou sprchu, krásně se oba uvolníte a nabudíte k dalším intimnostem!

Pokud se vám masáž velmi vydaří a pořádně vás vzruší, nebojte se přejít k sexu, nejste přece v masážním salónu, kde by to mohlo být zapovězené. Pokud zakončení v podobě sexu plánujete, můžete se inspirovat těmito nejoblíbenějšími polohami.

Nyní máte všechno připraveno, stačí se dát do masáže. S dobrou přípravou se vám erotická masáž partnerky určitě vyvede. Mimo jiné, spokojená partnerka se vám možná odmění a namasíruje příště zase vás. Vaše snaha se vám tak vyplatí dvojnásob.

Máte-li už erotickou masáž za sebou, napište nám, jaké to bylo či jak se vám masáž povedla.

Marek Lacko
0